Často kladené otázky

Pre koho je brigáda vhodná?

Inventúry sú obľúbenou brigádou medzi študentmi strednej aj vysokej školy, ktorí už dovŕšili 18 rokov. Sú vhodné aj pre ženy a dievčatá - viac ako polovica brigádnikov sú ženy (vrátane vedúcich).

Koľko si môžem zarobiť?

Štandardná odmena sa počíta podľa počtu odpracovaných hodín a počtu inventúr, ktoré absolvuješ. Hodinová odmena pokiaľ je inventúra denná začína od 4,00€/hod. Za nočnú a víkendovú prácu vyplácame príplatky, a tak hodinová odmena, pre úplného nováčika, môže narásť aj na 9,01€/hod. Cesta na inventúru a naspäť je tiež preplácaná.

Kedy mi vyplatíte zarobenú odmenu?

Výplatný termín je 16. deň nasledujúceho mesiaca a mzda je splatná k poslednému dňu tohto mesiaca.

Zaisťujete dopravu na miesto?

Áno, dopravu tam aj späť vám zabezpečíme v prípade, že sa inventúra koná mimo mesta vašej pobočky. Čas na ceste vám navyše preplatíme podľa cieľovej vzdialenosti.

Budem mať stálu zmluvu?

Uzavrieť s nami môžete Dohodu o brigádnickej práci študenta (DBPŠ). Dohoda je platná do konca kalendárneho roka. Pokiaľ už nie ste študent, ponúkame spoluprácu na Dohodu o vykonaní práce (DVP), platnú vždy do konca kvartálu.

Ako často môžem pracovať?

Zmeny si vyberáte sami podľa vašich časových možností a podľa ponuky inventúr pre váš región. Vo väčšine regiónov môžete ísť do práce pokojne niekoľkokrát týždenne.

Kde brigády prebiehajú?

Inventúry prebiehajú na predajniach a v skladoch našich klientov, a to vo vami zvolenom meste, ale aj v iných mestách. Dopravu vám ale vždy zabezpečujeme a cestu vám preplatíme podľa cieľovej vzdialenosti.

Kedy inventúry začínajú?

Väčšina inventúr začína v popoludňajších až večerných hodinách.

Aké dlhé sú zmeny?

Dĺžka každej inventúry je rôzna. Spravidla práca trvá 4-6 hodín.

Môžem pracovať len cez víkend?

Áno, zmeny si volíte podľa vašich časových možností. Väčšina inventúr však prebieha cez pracovný týždeň.

Môžem sa rovno prihlásiť na ponúknuté inventúry?

Bohužiaľ nie. Najprv je potrebné zúčastniť sa náboru, na ktorom vás oboznámime s podmienkami spolupráce, ukážeme vám prácu so skenerom a podpíšete zmluvu.

Prečo nevidím žiadny termín náboru?

Buď sú termíny obsadené, alebo nie je práve žiadny vypísaný. Nábory vypisujeme priebežne podľa záujmu a množstva práce, spravidla každý mesiac. Ak sa na tejto stránke zaregistrujete, o ďalšom vypísanom nábore vás budeme informovať emailom.

Čo si mám doniesť na nábor?

Na nábor si prineste občiansky preukaz, kartičku poistenca, zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve (potravinársky preukaz), číslo účtu v tvare IBAN, študenti originál potvrdenie o návšteve školy, neštudenti potvrdenie o priznaní dôchodku/ZŤP kartičku.

Musím mať potvrdenie o návšteve školy na nábore?

Áno, bez platného potvrdenia o návšteve školy, ktoré je prílohou dohody, s Vami nemôžeme podpísať študentskú dohodu.

Musím mať potvrdenie o priznaní dôchodku/ZŤP na nábore?

Áno, bez platného potvrdenia, ktoré je prílohou dohody, s Vami nemôžeme podpísať dohodu.

Musím mať potravinársky preukaz už na nábore?

Nie. Potravinársky preukaz nám môžete doložiť aj po nábore. Kým nám ho ale nedoložíte, nemôžeme vám ponúknuť kompletnú ponuku inventúr.