Referencie

Lukáš

”Už od roku 2014, počas štúdia na vysokej škole som pracoval v DANTEMe ako brigádnik a teraz rád odovzdám svoje skúsenosti z inventúr novým pracovníkom. Na DANTEMe je super, že niekedy je tu možnosť inventúr v zahraničí, čo je spojenie práce a výletu. Ak teda idete na viac dňovú inventúru, ponúka to možnosť spoznania krajiny ako je Rumunsko a Česko.“

Bianka

DANTEM mi už pár rokov dáva možnosť dobre si zarobiť. Spoznala som tu mnoho skvelých ľudí. Niekoľko krát sme za prácou cestovali do zahraničia, čo prináša ešte viac nezabudnuteľných zážitkov a intenzívnejších priateľstiev. Tiež som dostala možnosť kariérne postupovať, čo ma veľa naučilo a stále učí. Odporúčam vyskúšať.

Michal

Začnem tým, že DANTEM mi, okrem mimoriadne vzácnych pracovných skúseností, dal najlepších kolegov, najlepšie pracovné prostredie a možnosť na kariérny a osobnostný rast . Je to práca pre osamelejšie typy, ale tak isto aj pre typy, ktoré sa radi pohybujú v spoločnosti mladých energických ľudí.

Kristián

”V DANTEMe pracujem už niekoľko rokov. Vďaka tejto firme som spoznal množstvo skvelých ľudí, na ktorých tak skoro nezabudnem. Najväčším pozitívom je možnosť výberu termínov práce, ktoré vyhovujú mojim časovým obmedzeniam a tak si viem zladiť školu s prácou a voľným časom."

Martina

V DANTEMe brigádujem popri škole už viac ako 5 rokov a vždy sa mi dala škola "skĺbiť" s inventúrami. Človek si tu dokáže dobre zarobiť za nie príliš náročnú prácu a je v kolektíve plnom mladých ľudí. Našla som si tu mnoho dobrých priateľov, s ktorými som v stálom kontakte. Ako brigádu popri štúdiu určite odporúčam!

Marek

DANTEM je super v tom, že ak spoznáš veľa skvelých ľudí, tak začneš byť súčasťou skvelej rodiny :-). Kde počas ciest na invetúry zažiješ kopec srandy v autobuse, spravíš si kamarátov po celom Slovensku a ešte si aj zarobíš. Okrem toho máme skvelých vedúcich. A to najdôležitejšie, možnosť kariérne rásť a aj v mladom veku nabrať skúsenosti v oblastí vedenia ľudí, vybudovať si pracovnú zodpovednosť, čo je v ďalšom profesijnom živote obrovské plus (hneď si pre náborára zaujímavejší ak ako absolvent máš v životopise takúto skúsenosť) :-). Lebo koľkí z vysokoškolských študentov si môžu povedať, že boli vedúcimi alebo pracovali ako recruiteri ? :-)